CLUBOVERZICHT

Week 42
DatumAanvangAanwezigThuisUitScheidsrechter
20 okt09:00VOAB JO10-2SSC'55 JO10-1
20 okt09:00VOAB JO8-3GSBW JO8-1
20 okt09:00VOAB JO9-1Sarto JO9-1
20 okt09:00VOAB JO10-3GSBW JO10-1
20 okt09:00Jong Brabant JO10-1VOAB JO10-1
20 okt10:15VOAB JO9-2Gloria UC JO9-1
20 okt10:30NEO'25 JO10-2VOAB JO10-5
20 okt11:15SC 't Zand JO15-6VOAB JO15-3
20 okt11:30VOAB JO15-4Were Di JO15-2Afgeschermd
20 okt11:30Sarto JO14-2VOAB JO14-1Y.W.M.C. (Yannick) van Gorp
20 okt14:30Gloria UC JO19-1VOAB JO19-2J. (Jan) v.d. Kaa
20 okt14:45VOAB JO19-1Sarto JO19-1Afgeschermd
20 okt14:45VOAB JO17-2TSV Gudok JO17-3M.G.C. (Martijn) van Laarhoven
21 okt09:45VOAB 6Viola 3
21 okt11:45VOAB 2Sarto 2L.M.M. (Lucien) van Velthoven
21 okt12:00Jong Brabant 3VOAB 3L. (Louis) van der Ploeg
21 okt14:30VOAB 1Uno AnimoB.J.J. (Bram) van Dongen
23 okt18:00SC 't Zand JO8-2VOAB JO8-1
23 okt19:00VOAB JO13-1SC 't Zand JO13-1GE. (Eric) van Beers
24 okt19:00Wilhelmina Boys MO15-1VOAB MO15-1M.H.A. (Milan) van Meeuwen
24 okt19:00Jong Brabant JO10-1VOAB JO10-1
25 okt19:00VOAB JO13-4ST Nevelo - Oisterwijk JO13-2Afgeschermd
27 okt09:00VOAB JO9-4FC Tilburg JO9-2
27 okt09:00VOAB JO10-2RKVVO JO10-1
27 okt09:00VOAB JO9-5ZIGO JO9-6
27 okt09:00VOAB JO10-3Jong Brabant JO10-3
27 okt09:00VOAB JO8-4DESK JO8-2
27 okt09:00VOAB JO9-3Bladella JO9-2
27 okt09:00VOAB JO10-1Haarsteeg JO10-1
27 okt09:00VOAB JO8-3Were Di JO8-3
27 okt09:00Audacia JO8-2GVOAB JO8-2
27 okt09:00RPC JO11-1VOAB JO11-1
27 okt09:15Reusel Sport/CoTrans JO8-1GVOAB JO8-1
27 okt09:30Hilvaria JO15-2VOAB JO15-3
27 okt09:45VOAB JO12-2RWB JO12-1H. (Hugo) van Oosterwijck
27 okt09:45Sarto JO10-6VOAB JO10-5
27 okt09:45TSV Gudok JO11-4VOAB JO11-5
27 okt10:00DESK JO9-2VOAB JO9-2
27 okt10:00Willem II JO12-1VOAB JO12-3
27 okt10:00ODC JO9-1VOAB JO9-1
27 okt10:00Rijen JO15-2VOAB JO15-2
27 okt10:00SVSOS JO10-1GVOAB JO10-6
27 okt10:15VOAB MO13-2DESK MO13-3Afgeschermd
27 okt10:15VOAB JO11-2Gilze JO11-1J.R. (Justin) van den Hout
27 okt10:15VOAB JO12-1UVV'40 JO12-1R.J.J.M. (Rick) van Laarhoven
27 okt10:15FC Tilburg JO11-2VOAB JO11-4
27 okt10:15DESK JO11-1VOAB JO11-3
27 okt11:00ST RKSV Nuenen/EMK MO13-2VOAB MO13-1
27 okt11:30VOAB JO13-5Dongen JO13-6Afgeschermd
27 okt11:30VOAB JO14-2Viola JO14-1Afgeschermd
27 okt11:30VOAB MO15-1SV Capelle MO15-1Afgeschermd
27 okt11:30SVSSS JO13-3VOAB JO13-4
27 okt12:30Riel JO15-2VOAB JO15-4
27 okt12:45SC 't Zand JO17-5VOAB JO17-4
27 okt13:00VOAB JO17-3TVC Breda JO17-2J.W. (Hans) Biermann
27 okt13:00VOAB MO17-1Gloria UC MO17-1R.J.J.M. (Rick) van Laarhoven
27 okt13:00VOAB JO13-1WSC JO13-1
27 okt13:00VOAB JO14-1DBS JO14-1Afgeschermd
27 okt13:00VOAB JO17-5Bladella JO17-3C.M.J. (Kees) van Boxtel
27 okt13:15Boeimeer 2VOAB 2P. (Paul) van der Wiel
27 okt14:00Zeelandia Middelburg JO19-1VOAB JO19-1S. (Stefan) de Reus
27 okt14:30RKDVC JO19-3VOAB JO19-4
27 okt14:30RPC JO17-1VOAB JO17-1J.H.J. (Sjaak) Verheijen
27 okt14:45VOAB JO19-3SV Reeshof JO19-3Afgeschermd
27 okt14:45VOAB JO19-2GSBW JO19-2H.J.G. (Bart) Brekelmans
27 okt14:45VOAB JO15-1Steenbergen JO15-1W.C. (Wout) Otte
27 okt16:45VOAB 3Zuilichem 2
28 okt09:45VOAB 4SVSSS 3
28 okt09:45VOAB 8Hilvaria 6
28 okt10:00Helvoirt 4VOAB 5
28 okt10:30LSV 3VOAB 6
28 okt11:00VOAB VR1Beerse Boys VR4
28 okt12:00VOAB 3Sarto 4
28 okt12:00VOAB 7Bavel 8
28 okt12:00Hoeven 2VOAB 2C.G.J.M. (John) van der Heijden
28 okt14:30Hoeven 1VOAB 1L.A. (Roy) Schuurmans
29 okt19:00SV Reeshof JO13-3VOAB JO13-4
31 okt19:30VOAB MO15-1Hapert MO15-1Afgeschermd
1 nov20:00VOAB 2SV Capelle 2
2 nov19:30Viola 45+1VOAB 45+1
2 nov20:00VOAB 45+1WSJ 45+1
2 nov20:30TSV Gudok 45+1VOAB 45+1
3 nov08:30Groen Wit JO12-1VOAB JO12-2
3 nov08:30Unitas'30 JO13-9VOAB JO13-5
3 nov08:45Hilvaria JO9-2VOAB JO9-3
3 nov08:45SV Reeshof JO8-3VOAB JO8-4
3 nov09:00VOAB JO10-5SC 't Zand JO10-7
3 nov09:00VOAB JO10-4SC 't Zand JO10-5
3 nov09:00VOAB JO8-2ST HMVV/Hulsel JO8-1G
3 nov09:00VOAB JO9-1Reusel Sport/CoTrans JO9-1
3 nov09:00VOAB JO10-6Nevelo JO10-2
3 nov09:00VOAB JO8-1EFC JO8-1
3 nov09:00VOAB JO9-2OVC'26 JO9-1
3 nov09:00Taxandria JO12-1VOAB JO12-1
3 nov09:00Were Di JO9-2VOAB JO9-4
3 nov09:30SVG JO9-2VOAB JO9-5
3 nov09:45SV Reeshof JO10-2VOAB JO10-3
3 nov10:00SV Valkenswaard JO10-2VOAB JO10-2
3 nov10:15VOAB JO11-5Sarto JO11-7T.P.J. (Tygo) Kastelijn
3 nov10:15VOAB JO13 2007-1Sarto JO13 2007-1
3 nov10:15VOAB JO11-3Uno Animo JO11-1S.A.H.C. (Sem) Vermeer
3 nov10:15VOAB JO11-1RKSV Nuenen JO11-1Afgeschermd
3 nov10:15VOAB JO12-3SVSSS JO12-1H. (Hugo) van Oosterwijck
3 nov10:15VOAB JO11-4ZIGO JO11-3Afgeschermd
3 nov10:15VOAB MO13-1Gilze MO13-1
3 nov10:15Zwaluw VFC JO10-1VOAB JO10-1
3 nov10:15TSC JO11-2VOAB JO11-2
3 nov10:30DIA MO13-2VOAB MO13-2
3 nov10:30DIA JO15-1VOAB JO15-1
3 nov11:00ST RKDSV / EDN'56 MO15-1VOAB MO15-1
3 nov11:00Hilvaria JO8-2VOAB JO8-3
3 nov11:15Bavel JO19-2VOAB JO19-3
3 nov11:30VOAB JO15-2OVC'26 JO15-1
3 nov11:30VOAB JO15-4FC Tilburg JO15-3
3 nov11:30VOAB JO13-4FC Tilburg JO13-3
3 nov11:30Jong Brabant JO13-1VOAB JO13-1
3 nov12:00ODC JO14-1VOAB JO14-1
3 nov13:00VOAB JO17-4TSC JO17-4
3 nov13:00VOAB JO17-1Jong Brabant JO17-1
3 nov13:00VOAB JO15-3Sarto JO15-4
3 nov13:00Sarto JO14-3VOAB JO14-2
3 nov13:00Jong Brabant JO17-5VOAB JO17-5
3 nov13:15Gilze MO17-1VOAB MO17-1S. (Sharon) Vermeulen
3 nov14:30Viola JO17-1VOAB JO17-3
3 nov14:30Taxandria 2VOAB 3
3 nov14:45VOAB JO19-1Gilze JO19-1
3 nov14:45VOAB JO19-4Berkdijk JO19-1G
3 nov14:45VOAB JO17-2DESK JO17-2
3 nov14:45TSV Gudok JO19-3VOAB JO19-2
4 nov09:45VOAB 6Best Vooruit 7
4 nov10:30Viola 5VOAB 7
4 nov11:00VOAB 5Audacia 4
4 nov11:45VOAB 2WSC 2
4 nov12:00Viola VR2VOAB VR1
4 nov12:00OVC'26 3VOAB 4
4 nov12:00TSVV Merlijn 2VOAB 3
4 nov14:15Were Di 9VOAB 8
4 nov14:30VOAB 1Zundert 1
10 nov08:30TSV Gudok JO13-3VOAB JO13-5
10 nov08:45SV Reeshof JO9-2VOAB JO9-2
10 nov08:45Sarto JO10-3VOAB JO10-3
10 nov08:45SC 't Zand JO9-7VOAB JO9-5
10 nov09:00VOAB JO8-2GSBW JO8-1
10 nov09:00VOAB JO10-6Jong Brabant JO10-6
10 nov09:00VOAB JO9-3UVV'40 JO9-3
10 nov09:00VOAB JO10-4UVV'40 JO10-2
10 nov09:00VOAB JO10-2Bladella JO10-1
10 nov09:00VOAB JO8-4GSBW JO8-2
10 nov09:00Oirschot V. JO9-1GVOAB JO9-1
10 nov09:00DESK MO13-1VOAB MO13-1
10 nov09:00Uno Animo JO10-2VOAB JO10-5
10 nov09:00Best Vooruit JO8-1VOAB JO8-1
10 nov09:30Riel JO11-2VOAB JO11-5
10 nov09:30WSC JO10-1VOAB JO10-1
10 nov09:45VOAB JO12-3Hilvaria JO12-2T.P.J. (Tygo) Kastelijn
10 nov09:45VOAB JO11-2DIA JO11-1W. (Wouter) Gallé
10 nov10:00Acht JO11-1VOAB JO11-1
10 nov10:00Sarto JO11-2VOAB JO11-3
10 nov10:00Neerlandia'31 MO13-1VOAB MO13-2
10 nov10:00ZIGO JO8-1VOAB JO8-3
10 nov10:15VOAB JO13 2007-1ASWH JO13 2007-1
10 nov10:15VOAB JO12-2SAB JO12-1Afgeschermd
10 nov10:30DESK JO14-2VOAB JO14-2
10 nov11:10Sarto JO9-7VOAB JO9-4
10 nov11:30VOAB JO15-2FC Tilburg JO15-2
10 nov11:30VOAB JO13-3Tuldania JO13-1
10 nov11:30VOAB JO13-4OVC'26 JO13-2
10 nov11:30VOAB MO15-1ST Reusel Sport/CoTrans/HMVV/Hulsel MO15-1
10 nov11:30Neerlandia'31 MO17-1VOAB MO17-1
10 nov12:00Dongen JO13-1VOAB JO13-1
10 nov12:30Rijen JO15-1VOAB JO15-1
10 nov13:00VOAB JO17-1Oirschot Vooruit JO17-1
10 nov13:00VOAB JO15-3Viola JO15-1
10 nov13:00VOAB JO17-5Uno Animo JO17-2
10 nov13:00Beek Vooruit JO17-5VOAB JO17-3
10 nov13:00EFC JO14-1VOAB JO14-1
10 nov13:00TSV Gudok JO17-6VOAB JO17-4
10 nov14:30Sparta'30 2VOAB 3
10 nov14:30OVC'26 JO19-1VOAB JO19-2
10 nov14:45VOAB JO19-1Unitas'30 JO19-1
10 nov14:45VOAB JO17-2Uno Animo JO17-1
10 nov14:45VOAB JO19-4SCO JO19-2
10 nov14:45TSV Gudok JO19-5VOAB JO19-3
10 nov16:45VOAB 2SSC'55 2
11 nov09:45VOAB 6Spoordonkse Boys 3
11 nov10:00Sarto 16VOAB 8
11 nov10:00SVG 3VOAB 4T. (Twan) van Assouw
11 nov11:00VOAB 5Jong Brabant 5
11 nov12:00OVC'26 8VOAB 7
11 nov12:00FC Tilburg 4VOAB 3
11 nov14:30RKDVC 1VOAB 1
17 nov08:30TSC JO12-1VOAB JO12-2
17 nov08:45Sarto JO13-3VOAB JO13-3
17 nov09:00VOAB JO10-5Jong Brabant JO10-5
17 nov09:00VOAB JO9-4ZIGO JO9-4
17 nov09:00VOAB JO9-1SVSSS JO9-1
17 nov09:00VOAB JO10-3Zwaluw VFC JO10-3
17 nov09:00VOAB JO9-2GSBW JO9-1
17 nov09:00VOAB JO8-1ODC JO8-1
17 nov09:00VOAB JO10-1TEC JO10-1
17 nov09:00VOAB JO8-3Sarto JO8-2
17 nov09:00VOAB JO9-5SVSSS JO10-4M
17 nov09:00OVC'26 JO11-1VOAB JO11-4
17 nov09:00Were Di JO8-3VOAB JO8-2
17 nov09:30FC Tilburg JO10-1VOAB JO10-2
17 nov09:30Neerlandia'31 JO10-1VOAB JO10-4
17 nov09:45VOAB JO12-1Rijen JO12-1Afgeschermd
17 nov09:45VOAB JO11-5FC Tilburg JO11-3H. (Hugo) van Oosterwijck
17 nov09:45SV Reeshof JO12-4VOAB JO12-3
17 nov10:00ST HMVV/Hulsel JO9-2VOAB JO9-3
17 nov10:15VOAB JO11-3Viola JO11-1J.R. (Justin) van den Hout
17 nov10:15VOAB MO13-1Marvilde MO13-1
17 nov10:15VOAB MO13-2Waspik MO13-1
17 nov10:15VOAB JO11-1Sarto JO11-1W. (Wouter) Gallé
17 nov10:15Were Di JO10-3VOAB JO10-6
17 nov10:30Gesta MO15-1VOAB MO15-1
17 nov11:00Rijen JO11-1VOAB JO11-2
17 nov11:00SVSOS JO13-1GVOAB JO13-4
17 nov11:30VOAB JO13-5Sarto JO13-5
17 nov11:30VOAB JO14-2Willem II JO14-1
17 nov11:30VOAB JO15-4OVC'26 JO15-2
17 nov11:30SVSSS JO15-2VOAB JO15-2
17 nov12:15Hilvaria JO17-3VOAB JO17-5
17 nov13:00VOAB JO17-4WSC JO17-5
17 nov13:00VOAB JO17-3Gloria UC JO17-2
17 nov13:00VOAB JO14-1Haarsteeg JO14-1
17 nov13:00VOAB JO13-1DESK JO13-1
17 nov14:00Internos 4VOAB 2
17 nov14:15ODC JO17-1VOAB JO17-1
17 nov14:30WSC JO19-4VOAB JO19-4
17 nov14:45VOAB JO15-1Baronie JO15-2
17 nov14:45VOAB JO19-2Were Di JO19-2
17 nov14:45RBC JO19-1VOAB JO19-1
17 nov16:45VOAB 3SSC'55 3
18 nov09:45VOAB 4WSC 5
18 nov09:45VOAB 8Jong Brabant 10
18 nov10:00Riel 3VOAB 5
18 nov11:00VOAB VR1Oisterwijk VR1
18 nov12:00VOAB 3Uno Animo 3
18 nov12:00VOAB 7Chaam 3
18 nov12:00Dongen 3VOAB 2
18 nov12:00Boxtel 3VOAB 6
18 nov14:30SC Kruisland 1VOAB 1
24 nov08:30FC Eindhoven AV JO8-1VOAB JO8-1
24 nov08:45Boxtel JO10-4VOAB JO10-5
24 nov08:45Boxtel JO9-2VOAB JO9-4
24 nov09:00VOAB JO10-6Hilvaria JO10-3
24 nov09:00VOAB JO8-4DESK JO8-3
24 nov09:00VOAB JO10-4Viola JO10-1
24 nov09:00VOAB JO8-2Hilvaria JO8-2
24 nov09:00VOAB JO9-2NEO'25 JO9-1
24 nov09:00VOAB JO10-2RPC JO10-1
24 nov09:00SBC JO9-1VOAB JO9-1
24 nov09:00Haarsteeg MO13-1VOAB MO13-2
24 nov09:00Uno Animo JO8-1VOAB JO8-3
24 nov09:30Riel JO9-1VOAB JO9-5
24 nov09:45VOAB JO11-4Were Di JO11-3H. (Hugo) van Oosterwijck
24 nov09:45VOAB JO11-2TSV Gudok JO11-1T.P.J. (Tygo) Kastelijn
24 nov10:00SC 't Zand JO10-4VOAB JO10-3
24 nov10:00SC 't Zand JO11-6GVOAB JO11-5
24 nov10:00Bavel JO12-2VOAB JO12-1
24 nov10:00SC 't Zand JO11-3GVOAB JO11-3
24 nov10:00DVO'60 MO15-1VOAB MO15-1
24 nov10:00DESK JO10-1VOAB JO10-1
24 nov10:15VOAB JO12-2SC 't Zand JO12-1GS.A.H.C. (Sem) Vermeer
24 nov10:15VOAB JO13 2007-1TSC JO13 2007-1
24 nov10:15VOAB JO11-1UNA JO11-1Afgeschermd
24 nov10:15VOAB JO12-3DESK JO12-3MAfgeschermd
24 nov10:15Wilhelmina MO13-1VOAB MO13-1
24 nov10:15Baronie JO13-2VOAB JO13-1
24 nov10:45Chaam JO9-1VOAB JO9-3
24 nov10:45SV Reeshof JO13-3VOAB JO13-5
24 nov11:30VOAB JO15-2Baronie JO15-5
24 nov11:30VOAB JO13-4Jong Brabant JO13-3
24 nov11:30VOAB JO15-4ST Nevelo - Oisterwijk JO15-2
24 nov11:30Jong Brabant JO13-2VOAB JO13-3
24 nov11:45Hilvaria JO14-1VOAB JO14-1
24 nov12:30FC Tilburg JO14-1VOAB JO14-2
24 nov12:30TSC JO15-1VOAB JO15-1
24 nov13:00VOAB JO17-5ZIGO JO17-3
24 nov13:00VOAB JO17-1FC Engelen JO17-1
24 nov13:40Baronie MO17-2VOAB MO17-1
24 nov13:45Baronie JO17-8VOAB JO17-3
24 nov14:00ZIGO JO19-2VOAB JO19-2
24 nov14:45VOAB JO17-2Gloria UC JO17-1
24 nov14:45VOAB JO19-1Steenbergen JO19-1
24 nov14:45VOAB JO19-4Uno Animo JO19-2
24 nov14:45Jong Brabant JO17-4VOAB JO17-4
24 nov15:00Nivo Sparta 3VOAB 3
24 nov15:15Gilze JO19-3VOAB JO19-3
24 nov16:45VOAB 2DSE 2
25 nov09:45VOAB 6SVSOS 2
25 nov11:00VOAB 5Vlijmense Boys 3
25 nov11:00Taxandria 2VOAB 3
25 nov11:45VOAB 2Were Di 2
25 nov12:00GSBW VR2VOAB VR1
25 nov12:00ZIGO 3VOAB 4
25 nov12:00Riel 4VOAB 7
25 nov12:45RKDSV 4VOAB 8
25 nov14:30VOAB 1Unitas'30 1
1 dec08:30Rijen JO11-7VOAB JO11-5
1 dec08:45SC 't Zand JO8-4VOAB JO8-2
1 dec09:00VOAB JO8-4Haarsteeg JO8-4
1 dec09:00VOAB JO9-5Sarto JO9-6
1 dec09:00VOAB JO9-3Gloria UC JO9-2
1 dec09:00VOAB JO9-4Dongen JO9-4
1 dec09:00VOAB JO10-2Jong Brabant JO10-2
1 dec09:00VOAB JO10-3JEKA JO10-7
1 dec09:00VOAB JO8-1SV Valkenswaard JO8-1
1 dec09:00VOAB JO10-1LRC JO10-1
1 dec09:00VOAB JO8-3TSV Gudok JO8-3
1 dec09:00JEKA JO13 2007-1VOAB JO13 2007-1
1 dec09:45VOAB JO12-1SV Reeshof JO12-1W. (Wouter) Gallé
1 dec09:45VOAB JO12-2Hardinxveld JO12-1H. (Hugo) van Oosterwijck
1 dec09:45Sarto JO10-7VOAB JO10-6
1 dec10:00Bavel JO11-2VOAB JO11-4
1 dec10:00SC 't Zand JO11-2VOAB JO11-2
1 dec10:15VOAB JO11-3TSV Gudok JO11-2J.R. (Justin) van den Hout
1 dec10:15VOAB MO13-2WDS'19 MO13-1
1 dec10:15RKDVC JO9-2VOAB JO9-2
1 dec10:15Brabantia JO11-1VOAB JO11-1
1 dec10:45FC Tilburg JO9-1VOAB JO9-1
1 dec11:00RWB JO10-3VOAB JO10-5
1 dec11:00ZIGO JO13-6VOAB JO13-4
1 dec11:15SC 't Zand JO12-3VOAB JO12-3
1 dec11:30VOAB JO13-5Gilze JO13-4
1 dec11:30VOAB JO14-2Hilvaria JO14-2
1 dec11:30VOAB JO13-3Hilvaria JO13-2
1 dec11:30VOAB MO15-1Hapert MO15-1
1 dec11:30Oirschot Vooruit MO13-1VOAB MO13-1
1 dec12:00Were Di JO15-4VOAB JO15-4
1 dec12:15SV Capelle JO17-1VOAB JO17-2
1 dec12:30Baardwijk JO15-1VOAB JO15-2
1 dec12:30ZIGO JO15-4VOAB JO15-3
1 dec13:00VOAB MO17-1Chaam MO17-1
1 dec13:00VOAB JO13-1TEC JO13-1
1 dec13:00VOAB JO14-1FC Eindhoven AV JO14-1M
1 dec13:00VOAB JO17-3Riel JO17-1
1 dec13:00Olympia'60 2VOAB 2
1 dec13:00WSJ JO17-1VOAB JO17-5
1 dec14:30Baardwijk JO19-2VOAB JO19-4
1 dec14:30DSE JO19-1VOAB JO19-1
1 dec14:45VOAB JO19-3OVV'67 JO19-1
1 dec14:45VOAB JO15-1Halsteren JO15-1
1 dec14:45VOAB JO19-2Sarto JO19-5
1 dec14:45VOAB JO17-4RWB JO17-3
1 dec15:00RKVVO JO17-1VOAB JO17-1
1 dec16:45VOAB 3Kerkwijk 2
2 dec09:45VOAB 8Audacia 5
2 dec09:45VOAB 4Jong Brabant 4
2 dec10:00ODC 5VOAB 5A.A.J.L. (Arjan) van Bokhoven
2 dec11:00VOAB VR1RKDSV VR2
2 dec11:30RKDVC 2VOAB 2
2 dec11:45Woenselse Boys 3VOAB 6
2 dec12:00VOAB 7GSBW 7
2 dec12:00VOAB 3Willem II 2
2 dec14:30CluzonaVOAB 1
8 dec09:00VOAB JO10-5FC Tilburg JO10-3
8 dec09:00VOAB JO10-6GSBW JO10-2
8 dec09:00VOAB JO9-1Jong Brabant JO9-2
8 dec09:00VOAB JO10-4Bavel JO10-4
8 dec09:00VOAB JO8-2VOAB JO8-3
8 dec09:00Jong Brabant JO9-4VOAB JO9-4
8 dec09:15Brabantia JO8-1VOAB JO8-1
8 dec09:45VOAB JO12-3Riel JO12-2Afgeschermd
8 dec09:45VOAB JO11-2SV Reeshof JO11-1T.P.J. (Tygo) Kastelijn
8 dec09:45SV Reeshof JO12-2VOAB JO12-2
8 dec09:45ST RKDSV / EDN'56 JO10-1VOAB JO10-3
8 dec10:00FC Tilburg JO12-1VOAB JO12-1Afgeschermd
8 dec10:00ZIGO JO8-2VOAB JO8-4
8 dec10:00Bavel MO13-1VOAB MO13-2
8 dec10:15VOAB JO13 2007-1SC 't Zand JO13 2007-1
8 dec10:15VOAB JO11-4SC 't Zand JO11-4
8 dec10:15VOAB JO11-1Best Vooruit JO11-1S.A.H.C. (Sem) Vermeer
8 dec10:15VOAB JO11-5ZIGO JO11-6J.R. (Justin) van den Hout
8 dec10:15VOAB MO13-1SV Budel MO13-1
8 dec10:15Dongen JO11-2VOAB JO11-3
8 dec10:15WODAN JO10-3VOAB JO10-2
8 dec10:30Alliance JO15-1VOAB JO15-1
8 dec10:30Spoord. Boys JO9-2GVOAB JO9-3
8 dec11:30VOAB JO13-4Audacia JO13-2
8 dec11:30VOAB JO15-4Hilvaria JO15-3
8 dec11:30VOAB JO15-2Riel JO15-1
8 dec12:00SAB JO17-1VOAB JO17-3
8 dec12:00Tuldania JO14-1VOAB JO14-2
8 dec12:00Viola MO17-1VOAB MO17-1
8 dec12:30Willem II 3VOAB 3
8 dec12:30Wilhelmina Boys JO13-3VOAB JO13-3
8 dec12:45Bavel JO13-1VOAB JO13-1
8 dec13:00VOAB JO17-5ST Oisterwijk / Nevelo JO17-1
8 dec13:00VOAB JO17-1SV Valkenswaard JO17-1
8 dec13:00TSC JO9-5VOAB JO9-5
8 dec13:00Sarto MO15-2VOAB MO15-1
8 dec13:30Baronie JO13-9VOAB JO13-5
8 dec13:50Unitas'59 JO14-2VOAB JO14-1
8 dec14:45VOAB JO17-2Jong Brabant JO17-2
8 dec14:45VOAB JO19-1Roosendaal JO19-1
8 dec14:45Taxandria JO19-3VOAB JO19-2
8 dec15:15Gilze JO17-2VOAB JO17-4
8 dec16:45VOAB 2The Gunners 2
9 dec09:45VOAB 6ODC 3
9 dec10:00GSBW 8VOAB 8
9 dec10:00Gloria UC 4VOAB 7
9 dec11:00VOAB 5Boxtel 5
9 dec11:00SVSOS VR1VOAB VR1
9 dec11:00Nevelo 3VOAB 4
9 dec11:45VOAB 2DESK 2
9 dec12:00Riel 2VOAB 3
9 dec14:30VOAB 1WSC 1
15 dec11:15SC 't Zand MO13-2VOAB MO13-2
15 dec11:30TSV Gudok JO14-4VOAB JO14-2L. (Luuk) van Wijngaarden
16 dec11:30Zeelandia Middelburg 2VOAB 2
16 dec14:00Zeelandia Middelburg 1VOAB 1
20 jan11:45VOAB 2JEKA 3
20 jan14:30VOAB 1Sarto 1