04-12
VOAB 1 verliest nipt van Nemelaer 1 (1 - 2). Voor VOAB scoorde Stijn van Laarhoven
Breedtesportcommissie
Marc de Brouwer
Coördinator JO19 + JO17 + JO16
Marc de Brouwer
Adres
Aabeekstraat 40
5051 VP Goirle
E-mail
jo16-17-19@voab.nl
Janôt Embregts
Coördinator JO19 + JO17 + JO16
Janôt Embregts
Adres
Past. Sprangerssstraat 6
5051 TH GOIRLE
E-mail
penningmeester@voab.nl
Patrick Swinkels
Coördinator JO15 + JO14 + JO13
Patrick Swinkels
E-mail
jo13-14-15@voab.nl
Kevin de Jongh
Coördinator JO12 + JO11
Kevin de Jongh
E-mail
jo11-12@voab.nl
Mieke de Beer Paenen
Coördinator JO10 + JO9 + JO8
Mieke de Beer Paenen
E-mail
jo8-9-10@voab.nl
Clemens Baelemans
Coördinator JO7
Clemens Baelemans
E-mail
jo7@voab.nl
Mark Vriens
Coördinator Meiden
Mark Vriens
E-mail
meiden@voab.nl
Erwin Rings
Coördinator Meiden
Erwin Rings
E-mail
meiden@voab.nl
Bram Bastiaansen
Coördinator Keepers
Bram Bastiaansen
E-mail
keepers@voab.nl
Roy Baars
Oefenwedstrijden / Toernooien
Roy Baars
E-mail
oefenwedstrijden@voab.nl
Communicatiecommissie
Sjak de Volder
Voorzitter/Webdesign
Sjak de Volder
Adres
Willem Bilderdijkdreef 32
5051 GM GOIRLE
E-mail
communicatiecommissie@voab.nl
Aart Santegoets
Databeheer/Autorisatie
Aart Santegoets
Adres
de dommel 29
5052 VA Goirle
E-mail
aart.santegoets@gmail.com
Jan Loonen
Eindredacteur website en VOAB-pagina GB
Jan Loonen
Adres
Saelde 3
5051 WL GOIRLE
E-mail
jloonen@home.nl
Johan Suijkerbuijk
Secretaris
Johan Suijkerbuijk
E-mail
johan.suijkerbuijk@home.nl
Kees van Boxtel
Fotograaf
Kees van Boxtel
Sponsorcommissie
Leon van den Hout
Voorzitter
Leon van den Hout
E-mail
sponsorcommissie@voab.nl
Sander Gimbrére
Lid sponsorcommissie
Sander Gimbrére
E-mail
vivelavida9@live.nl
Sjak de Volder
Lid sponsorcommissie
Sjak de Volder
Adres
Willem Bilderdijkdreef 32
5051 GM GOIRLE
E-mail
communicatiecommissie@voab.nl
Evenementen jeugd
Germain Hoppenbrouwers
Lid evenementencommissie
Germain Hoppenbrouwers
Frank van Groenendaal
Voorzitter
Frank van Groenendaal
E-mail
activiteiten@voab.nl
Bart Brekelmans
Lid evenementencommissie
Bart Brekelmans
Ron van Beurden
Lid evenementencommissie
Ron van Beurden
E-mail
scouting@voab.nl
Mark Hultermans
Lid evenementencommissie
Mark Hultermans
Financiële commissie
Mathijs Geuze
Lid financiële commissie
Mathijs Geuze
E-mail
administratieclubhuis@voab.nl
Janôt Embregts
Lid financiële commissie
Janôt Embregts
Adres
Past. Sprangerssstraat 6
5051 TH GOIRLE
E-mail
penningmeester@voab.nl
Stefan Severijns
Lid financiële commissie
Stefan Severijns
Erik Smidt
Lid financiële commissie
Erik Smidt
Commissie Normen en Waarden
Wedstrijdsecretariaat Pupillen en Junioren
Peter de Keizer
Wedstrijdsecretaris Jeugd
Peter de Keizer
Adres
Hoogt 39
5053AJ Goirle
E-mail
wedstrijdzaken@voab.nl
Wedstrijdsecretariaat Senioren
Peter de Keizer
Wedstrijdsecretaris Senioren (behalve VOAB 1 en 2)
Peter de Keizer
Adres
Hoogt 39
5053AJ Goirle
E-mail
wedstrijdzaken@voab.nl
Technische Commissie
Jan Verhoeven
Voorzitter technische commissie
Jan Verhoeven
E-mail
tcjeugd@voab.nl
Dennis van Assouw
Aanspreekpunt selectietrainers & hoofd interne scouting
Dennis van Assouw
E-mail
tcjeugd@voab.nl
Jeroen Wilborts
Spelervolgsysteem
Jeroen Wilborts
E-mail
tcjeugd@voab.nl
Niels Fouchier
Lid technische commissie
Niels Fouchier
E-mail
tcjeugd@voab.nl
Bart Bruijns
Lid technische commissie
Bart Bruijns
E-mail
tcjeugd@voab.nl
Peter Uijens
Lid technische commissie
Peter Uijens
E-mail
puijens@home.nl
Gerard van Gils
Lid technische commissie
Gerard van Gils
Ledenadministratie
Ton van Gils
Ton van Gils
E-mail
ledenadministratie@voab.nl
Clubhuis commissie
Janôt Embregts
Voorzitter
Janôt Embregts
Adres
Past. Sprangerssstraat 6
5051 TH GOIRLE
E-mail
penningmeester@voab.nl
Mathijs Geuze
Administratie clubhuis
Mathijs Geuze
E-mail
administratieclubhuis@voab.nl
Hans Biermann
Beheer clubhuis
Hans Biermann
E-mail
beheerclubhuis@voab.nl
Roy Franken
Commissielid
Roy Franken
Aart Santegoets
Accommodatie beheer
Aart Santegoets
Adres
de dommel 29
5052 VA Goirle
E-mail
aart.santegoets@gmail.com
Sponsors