17-06
Zaterdag 22 juni (10-12u): Inleveren wedstrijdshirts en trainingsmaterialen.
Breedtesportcommissie
Emiel van Broekhoven
Voorzitter breedtesport & Coördinator JO15 + JO14 + JO13
Emiel van Broekhoven
E-mail
voetbal@voab.nl
Marc de Brouwer
Coördinator JO19 + JO17 + JO16
Marc de Brouwer
Adres
Aabeekstraat 40
5051 VP Goirle
E-mail
jo16-17-19@voab.nl
Janôt Embregts
Coördinator JO19 + JO17 + JO16
Janôt Embregts
Adres
Past. Sprangerssstraat 6
5051 TH GOIRLE
E-mail
penningmeester@voab.nl
Kevin de Jongh
Coördinator JO12 + JO11
Kevin de Jongh
E-mail
jo11-12@voab.nl
Mieke de Beer Paenen
Coördinator JO10 + JO9 + JO8
Mieke de Beer Paenen
E-mail
jo8-9-10@voab.nl
Clemens Baelemans
Coördinator JO7
Clemens Baelemans
E-mail
jo7@voab.nl
Mark Vriens
Coördinator Meiden
Mark Vriens
E-mail
meiden@voab.nl
Erwin Rings
Coördinator Meiden
Erwin Rings
E-mail
meiden@voab.nl
Bram Bastiaansen
Coördinator Keepers
Bram Bastiaansen
E-mail
keepers@voab.nl
Roy Baars
Oefenwedstrijden / Toernooien
Roy Baars
E-mail
oefenwedstrijden@voab.nl
Communicatiecommissie
Sjak de Volder
Voorzitter/Webdesign
Sjak de Volder
Adres
Willem Bilderdijkdreef 32
5051 GM GOIRLE
E-mail
communicatiecommissie@voab.nl
Aart Santegoets
Databeheer/Autorisatie
Aart Santegoets
Adres
de dommel 29
5052 VA Goirle
E-mail
aart.santegoets@gmail.com
Jan Loonen
Eindredacteur website en VOAB-pagina GB
Jan Loonen
Adres
Saelde 3
5051 WL GOIRLE
E-mail
jloonen@home.nl
Johan Suijkerbuijk
Secretaris
Johan Suijkerbuijk
E-mail
johan.suijkerbuijk@home.nl
Kees van Boxtel
Fotograaf
Kees van Boxtel
Sponsorcommissie
Leon van den Hout
Voorzitter
Leon van den Hout
E-mail
sponsorcommissie@voab.nl
Ad Mallens
Ad Mallens
Adres
Oeverzwaluw.25
5052 HA GOIRLE
E-mail
voorzittervoab@live.nl
Sander Gimbrére
Lid sponsorcommissie
Sander Gimbrére
E-mail
vivelavida9@live.nl
Maarten Scholtze
Maarten Scholtze
Adres
Aarnout Drostdreef 12
5051 GK GOIRLE
E-mail
scholtze@wxs.nl
Sjak de Volder
Lid sponsorcommissie
Sjak de Volder
Adres
Willem Bilderdijkdreef 32
5051 GM GOIRLE
E-mail
communicatiecommissie@voab.nl
Mark Hultermans
Mark Hultermans
Bert van der Velden
Bert van der Velden
E-mail
bertvandervelden@ziggo.nl
Evenementen jeugd
Germain Hoppenbrouwers
Lid evenementencommissie
Germain Hoppenbrouwers
Bart Brekelmans
Lid evenementencommissie
Bart Brekelmans
Ron van Beurden
Lid evenementencommissie
Ron van Beurden
E-mail
scouting@voab.nl
Mark Hultermans
Lid evenementencommissie
Mark Hultermans
Financiële commissie
Janôt Embregts
Lid financiële commissie
Janôt Embregts
Adres
Past. Sprangerssstraat 6
5051 TH GOIRLE
E-mail
penningmeester@voab.nl
Stefan Severijns
Lid financiële commissie
Stefan Severijns
Erik Smidt
Lid financiële commissie
Erik Smidt
Eli van den Hout
Lid financiële commissie
Eli van den Hout
Adres
Roerdomp 1
5052HP Goirle
E-mail
administratieclubhuis@voab.nl
Commissie Normen en Waarden
Wedstrijdsecretariaat Pupillen en Junioren
Peter de Keizer
Wedstrijdsecretaris Jeugd
Peter de Keizer
E-mail
wedstrijdzaken@voab.nl
Wedstrijdsecretariaat Senioren
Peter de Keizer
Wedstrijdsecretaris Senioren (behalve VOAB 1 en 2)
Peter de Keizer
E-mail
wedstrijdzaken@voab.nl
Technische Commissie
Jan Verhoeven
Voorzitter
Jan Verhoeven
E-mail
tcjeugd@voab.nl
Dennis van Assouw
Aanspreekpunt selectieteams & hoofd interne scouting
Dennis van Assouw
E-mail
tcjeugd@voab.nl
Jeroen Wilborts
Spelervolgsysteem
Jeroen Wilborts
E-mail
tcjeugd@voab.nl
Niels Fouchier
Lid technische commissie
Niels Fouchier
E-mail
tcjeugd@voab.nl
Bas van Elsacker
Bas van Elsacker
Mattijs Baelemans
Opleidingscoördinator onderbouw
Mattijs Baelemans
Adres
Truitje Toussaintdreef 16
5051 WV GOIRLE
Ron van Beurden
Ron van Beurden
E-mail
scouting@voab.nl
Jan Hessels
Jan Hessels
Ledenadministratie
Ton van Gils
Ton van Gils
E-mail
ledenadministratie@voab.nl
Clubhuis commissie
Janôt Embregts
Voorzitter
Janôt Embregts
Adres
Past. Sprangerssstraat 6
5051 TH GOIRLE
E-mail
penningmeester@voab.nl
Hans Biermann
Beheer clubhuis
Hans Biermann
E-mail
beheerclubhuis@voab.nl
Roy Franken
Commissielid
Roy Franken
Aart Santegoets
Accommodatie beheer
Aart Santegoets
Adres
de dommel 29
5052 VA Goirle
E-mail
aart.santegoets@gmail.com
Eli van den Hout
Commissielid
Eli van den Hout
Adres
Roerdomp 1
5052HP Goirle
E-mail
administratieclubhuis@voab.nl
Sponsors