CLUBOVERZICHT

Week 39
DatumAanvangAanwezigThuisUitScheidsrechter
1 okt.08:30TSV Gudok JO9-5VOAB JO9-6
1 okt.08:30Gilze JO9-1VOAB JO9-5
1 okt.08:30ZIGO JO11-3VOAB JO11-5Afgeschermd
1 okt.08:30SC 't Zand JO9-3JMVOAB JO9-3
1 okt.08:45VOAB JO10-10Sarto JO10-8
1 okt.08:45VOAB JO9-1SC 't Zand JO9-2
1 okt.08:45VOAB JO12-7Haarsteeg JO12-3W.J.A. (Wouter) Hultermans
1 okt.08:45VOAB JO11-2TSV Gudok JO11-1S. (Stijn) van Kuijk
1 okt.08:45VOAB JO10-1VV Trinitas Oisterwijk JO10-1
1 okt.08:45VOAB JO13-2SC 't Zand JO13-3
1 okt.08:45VOAB JO10-8TSV Gudok JO10-4
1 okt.08:45VOAB JO10-6ST HMVV/Hulsel JO10-2JM
1 okt.08:45VOAB JO10-7SC 't Zand JO10-4
1 okt.08:45VOAB JO9-4Oirschot Vooruit JO9-3
1 okt.08:45VOAB JO10-5Willem II JO10-2
1 okt.08:45Jong Brabant JO9-6VOAB JO9-9
1 okt.09:0008:00Gloria UC MO11-1VOAB MO11-2
1 okt.09:00Bavel JO10-1VOAB JO10-2
1 okt.09:00Hilvaria JO12-3JMVOAB JO12-5
1 okt.09:00Hilvaria JO12-1VOAB JO12-2Afgeschermd
1 okt.09:00Blauw Wit'81 JO9-1JMVOAB JO9-8
1 okt.09:30Riel JO10-2VOAB JO10-9
1 okt.09:30FC Tilburg MO13-3VOAB MO13-1R. (Ricardo) Fabrie
1 okt.09:30SVSOS JO12-1JMVOAB JO12-3
1 okt.09:45TSV Gudok JO9-1VOAB JO9-2
1 okt.10:00VOAB JO7-5TSC JO7-4
1 okt.10:00VOAB JO8-2Chaam JO8-1
1 okt.10:00VOAB MO9-1Reusel Sport/CoTrans JO9-2
1 okt.10:00VOAB JO11-3Viola JO11-1Afgeschermd
1 okt.10:00VOAB JO8-1SC 't Zand JO8-1
1 okt.10:00VOAB JO12-1TVC Breda JO12-1
1 okt.10:00VOAB JO11-6Blauw Wit'81 JO11-1JM
1 okt.10:00VOAB JO11-1SV Capelle JO11-1
1 okt.10:00VOAB JO9-7Sarto JO9-5
1 okt.10:00VOAB JO12-4Sarto JO12-4
1 okt.10:00VOAB JO7-4Gloria UC JO7-1
1 okt.10:00Sarto JO8-5VOAB JO8-3
1 okt.10:00RWB JO10-2JMVOAB JO10-4
1 okt.10:00SC 't Zand JO10-1VOAB JO10-3
1 okt.10:20VOAB JO7-5Bavel JO7-1
1 okt.10:20Sarto JO7-2VOAB JO7-4
1 okt.10:40VOAB JO7-4Viola JO7-1
1 okt.10:40Rijen JO7-1VOAB JO7-5
1 okt.11:00FC Tilburg JO14-2VOAB JO14-4P.F. (Piet) IJsselstijn
1 okt.11:15Sarto JO12-5VOAB JO12-6
1 okt.11:15GSBW JO7-1VOAB JO7-6
1 okt.11:30VOAB JO14-1SV De Braak JO14-1Afgeschermd
1 okt.11:30VOAB JO16-2Sarto JO16-2J.W. (Hans) Biermann
1 okt.11:30VOAB MO15-2ZIGO MO15-1B. (Boyt) van Berkel
1 okt.11:30VOAB JO13-4SV Reeshof JO13-3H.J.G. (Bart) Brekelmans
1 okt.11:30VOAB JO14-2Rijen JO14-1N. (Nick) Otten
1 okt.11:30FC Geleen Zuid JO13-1JMVOAB JO13-1W.L. (Wiel) Cuijpers
1 okt.11:30Baronie JO7-5VOAB JO7-3
1 okt.11:35VOAB JO7-6Chaam JO7-1
1 okt.11:50Sarto JO7-4VOAB JO7-3
1 okt.11:55Sarto JO7-5VOAB JO7-6
1 okt.12:00Were Di JO11-3VOAB JO11-4
1 okt.12:10VOAB JO7-3TSC JO7-3
1 okt.12:15Riel JO13-1VOAB JO13-3R.J.A.C. (Rens) van der Weegen
1 okt.12:30Sarto JO7-3VOAB JO7-1
1 okt.12:30SV Unitas'59 JO7-6VOAB JO7-2
1 okt.12:45TSV Gudok JO15-2VOAB JO15-3T.J.P.M. (Tommy) Schollen
1 okt.12:50VOAB JO7-1GSBW JO7-2
1 okt.12:50Sarto JO7-1VOAB JO7-2
1 okt.13:00VOAB JO15-1Barendrecht JO15-1JMB. (Bram) van der Wel
1 okt.13:00VOAB JO19-4Gloria UC JO19-1J.M.R. (Janôt) Embregts
1 okt.13:00VOAB JO17-3ZIGO JO17-2W.E. (Wouter) Gallé
1 okt.13:00VOAB JO17-2OVC'26 JO17-1A.N.J. (Arnoud) Strijbis
1 okt.13:00SV De Braak JO16-1VOAB JO16-1
1 okt.13:00Willem II 2VOAB 3O.D. (Oswald) Cathalina
1 okt.13:00Riel JO14-1JMVOAB JO14-3B.F.W.H.. (Bjorn) de Beer
1 okt.13:00GSBW JO15-1VOAB JO15-2
1 okt.13:00GSBW MO15-1VOAB MO15-1
1 okt.13:10VOAB JO7-2Beerse Boys JO7-1JM
1 okt.13:15Gilze MO17-1VOAB MO17-1S. (Sharon) Vermeulen
1 okt.13:15VV Trinitas Oisterwijk JO19-3VOAB JO19-3J (Koos) Cornelissen**
1 okt.15:00VOAB 6SCO 10M.P. (Marc) de Brouwer
1 okt.15:00VOAB JO19-5UVV'40 JO19-3W.E. (Wouter) Gallé
1 okt.15:00VOAB MO20-1SVO RDM MO20-1E.K. (Erik) Smidt
1 okt.15:00NEO'25 2VOAB 2T.C.M. (Timo) van Gils
1 okt.15:15Oirschot Vooruit JO19-4VOAB JO19-2R.H.J.W. (Dolf) Rooijakkers
1 okt.16:45Baronie 4VOAB 5
1 okt.17:00VOAB 7FC Tilburg 6D (Dirk) van Gestel
2 okt.10:00Sarto 12VOAB 4
2 okt.10:00Gloria UC 2VOAB 3B. (Bjorn) Brouwers
2 okt.11:00VOAB 2RKDVC 2M.R.H. (Mark) Sewpersad
2 okt.14:00VOAB 1fc Boshuizen 1D.R.H. (Daniël) Drost
5 okt.19:30Uno Animo MO20-1VOAB MO20-1
8 okt.08:45VOAB JO10-7Jong Brabant JO10-7
8 okt.08:45VOAB MO11-2SVO De Gaard MO11-1
8 okt.08:45VOAB JO10-8SV Reeshof JO10-2JM
8 okt.08:45VOAB JO10-9Gloria UC JO10-3
8 okt.08:45VOAB JO10-2R.K.S.V. Groen Wit JO10-1
8 okt.08:45VOAB JO10-3TSV Gudok JO10-1
8 okt.08:45VOAB JO13-2Viola JO13-1
8 okt.08:45VOAB JO12-2SV Reeshof JO12-1
8 okt.08:45VOAB JO9-1Sarto JO9-1
8 okt.08:45VOAB JO9-3Bavel JO9-2
8 okt.08:45VOAB JO9-4Hilvaria JO9-2JM
8 okt.08:45Sarto JO10-1VOAB JO10-1
8 okt.08:45Jong Brabant JO10-3VOAB JO10-4
8 okt.09:00Rijen JO7-1VOAB JO7-5
8 okt.09:00SVG JO9-1VOAB JO9-7
8 okt.09:00OVC'26 JO10-1VOAB JO10-5
8 okt.09:00Bavel JO12-1VOAB JO12-1
8 okt.09:00Hilvaria JO9-1VOAB JO9-2
8 okt.09:00Were Di JO15-3VOAB JO15-3
8 okt.09:00GSBW JO7-1VOAB JO7-6
8 okt.09:00OVC'26 JO8-2VOAB JO8-2
8 okt.09:20VOAB JO7-5Neerlandia'31 JO7-1
8 okt.09:20VOAB JO7-6Chaam JO7-1
8 okt.09:30FC Tilburg JO12-2VOAB JO12-4
8 okt.09:30FC Tilburg JO11-1VOAB JO11-1
8 okt.09:30Bladella JO10-2VOAB JO10-6
8 okt.09:35Baronie JO8-1VOAB JO8-1
8 okt.09:40TSC JO7-4VOAB JO7-5
8 okt.09:40Gloria UC JO7-1VOAB JO7-6
8 okt.10:00VOAB JO12-6Hilvaria JO12-2
8 okt.10:00VOAB MO13-1Baronie MO13-1
8 okt.10:00VOAB JO12-3Sarto JO12-2
8 okt.10:00VOAB MO9-1VV Trinitas Oisterwijk JO9-4
8 okt.10:00VOAB JO9-8Waspik JO9-1
8 okt.10:00VOAB JO12-5ZIGO JO12-3
8 okt.10:00VOAB JO8-4Gloria UC JO8-2JM
8 okt.10:00VOAB MO11-1ST SCO/Oosterhout MO11-1
8 okt.10:00VOAB JO8-3Hilvaria JO8-2
8 okt.10:00VOAB JO7-3UVV'40 JO7-2
8 okt.10:00Sarto JO13-5VOAB JO13-3
8 okt.10:00Sarto JO9-6VOAB JO9-9
8 okt.10:00Sarto JO9-4VOAB JO9-6
8 okt.10:00SVG JO10-1VOAB JO10-10
8 okt.10:00Gilze JO11-2VOAB JO11-3
8 okt.10:00SC 't Zand JO11-5VOAB JO11-6
8 okt.10:00Olympia'60 JO11-1VOAB JO11-2
8 okt.10:15Jodan Boys, de JO17-1VOAB JO17-1D.J. (Dik Johan) Veldhuizen
8 okt.10:20Baronie JO7-2VOAB JO7-3
8 okt.10:30JVC Cuijk JO14-1VOAB JO14-1D. (Danny) Schoester
8 okt.10:30Rijen JO9-3VOAB JO9-5
8 okt.10:40VOAB JO7-3Bavel JO7-2
8 okt.11:15VOAB JO7-4Viola JO7-1
8 okt.11:15RKDVC JO12-5VOAB JO12-7
8 okt.11:30VOAB JO13-1Bekkerveld JO13-1A. (Ali) Elmessaoudi
8 okt.11:30VOAB JO11-5Tuldania JO11-1JM
8 okt.11:30VOAB JO14-3ST SDO '39/HMVV/Hulsel JO14-1
8 okt.11:30VOAB JO14-2Willem II JO14-1
8 okt.11:30VOAB MO15-1Viola MO15-1
8 okt.11:35VOAB JO7-4Sarto JO7-2
8 okt.11:45Sarto JO7-3VOAB JO7-1
8 okt.11:45GSBW JO7-2VOAB JO7-2
8 okt.11:45Gilze JO13-3VOAB JO13-4GG (Giesbert) Wirken
8 okt.11:55Sarto JO7-5VOAB JO7-4
8 okt.12:00Gloria UC JO17-2VOAB JO17-2B. (Bjorn) Brouwers
8 okt.12:05VOAB JO7-1GSBW JO7-2
8 okt.12:05Sarto JO7-3VOAB JO7-2
8 okt.12:15JEKA JO17-6VOAB JO17-3
8 okt.12:25VOAB JO7-2VOAB JO7-1
8 okt.12:45Baardwijk 3VOAB 4
8 okt.13:00VOAB JO19-1Wilhelmina Boys JO19-1L (Lamber) Walschots
8 okt.13:00VOAB JO19-4SV Reeshof JO19-3
8 okt.13:00VOAB MO17-1Uno Animo MO17-1
8 okt.13:00VOAB JO14-4RKDSV JO14-1
8 okt.13:00Riel JO16-1VOAB JO16-2
8 okt.13:00Sarto JO15-2VOAB JO15-2
8 okt.13:00SVSSS MO15-1VOAB MO15-2
8 okt.14:15Unitas'30 JO15-1VOAB JO15-1G. (Gerard) Dolman
8 okt.14:30SV Capelle 4VOAB 6
8 okt.14:30Willem II 3VOAB 7
8 okt.14:45Moerse Boys JO19-2VOAB JO19-5
8 okt.15:00VOAB JO16-1SV Unitas'59 JO16-1
8 okt.15:00VOAB 5Bavel 4
8 okt.15:00VOAB JO19-2Bladella JO19-2
8 okt.15:00VOAB JO19-3RKDVC JO19-2
8 okt.15:00Bladella MO20-1VOAB MO20-1
8 okt.17:00VOAB 2SV Capelle 2M. (Rien) van Zijl
8 okt.17:00VOAB 3Best Vooruit 2
9 okt.11:00VOAB 3SV Reeshof 4
9 okt.12:00EFC 2VOAB 2W. (Wil) Rombouts
9 okt.14:00Erp 1VOAB 1D.J. (Dirk-Jan) van der Elst
14 okt.19:30VOAB VR30+1Sarto VR30+1
14 okt.19:30FC Tilburg 45+2VOAB 45+1
14 okt.19:30Were Di 35+1VOAB 35+1
14 okt.20:00VOAB 45+1Viola 45+1
14 okt.20:00VOAB 35+1FC Tilburg 35+1
14 okt.20:00DEES VR30+1VOAB VR30+1
14 okt.20:30VOAB VR30+1SDO'39 VR30+1
14 okt.20:30Sarto 45+1VOAB 45+1
14 okt.21:00VOAB 45+1Hilvaria 45+1
14 okt.21:00Hilvaria 35+1VOAB 35+1
14 okt.21:30VOAB 35+1Tuldania 35+1JM
14 okt.21:30Beerse Boys VR30+1VOAB VR30+1
15 okt.08:30VOAB JO7-1VOAB JO7-2
15 okt.08:30SCG'18 JO9-1VOAB JO9-1
15 okt.08:30UVV'40 JO9-2JMVOAB JO9-3
15 okt.08:45VOAB JO9-6Gloria UC JO9-2
15 okt.08:45VOAB JO11-2DESK JO11-1
15 okt.08:45VOAB JO10-6Reusel Sport/CoTrans JO10-2
15 okt.08:45VOAB JO10-1CHC JO10-1
15 okt.08:45VOAB JO10-4SC 't Zand JO10-2JM
15 okt.08:45VOAB JO10-5ZIGO JO10-1
15 okt.08:45VOAB JO9-5Chaam JO9-1
15 okt.08:45VOAB JO10-10GSBW JO10-1JM
15 okt.08:45VOAB JO12-7Zwaluw VFC JO12-7JM
15 okt.08:45VOAB JO9-2SSC'55 JO9-1
15 okt.08:45Jong Brabant JO9-4VOAB MO9-1
15 okt.08:50SV Unitas'59 JO7-6VOAB JO7-1
15 okt.09:00Dongen JO9-3JMVOAB JO9-8
15 okt.09:00Neerlandia'31 MO11-1VOAB MO11-1J.L. (Joseph) van Eijk-Burnham
15 okt.09:00VV Trinitas Oisterwijk MO11-1VOAB MO11-2
15 okt.09:00Were Di JO8-3VOAB JO8-3
15 okt.09:10VOAB JO7-2SV Unitas'59 JO7-6
15 okt.09:30FC Tilburg JO11-3VOAB JO11-5
15 okt.09:30Viola JO10-1VOAB JO10-8
15 okt.09:30SDO'39 JO10-2JMVOAB JO10-7
15 okt.10:00VOAB JO11-6SV Reeshof JO11-3
15 okt.10:00VOAB JO8-1RKDVC JO8-1
15 okt.10:00VOAB JO12-1SV Capelle JO12-1
15 okt.10:00VOAB JO12-4TSV Gudok JO12-3
15 okt.10:00VOAB JO11-3TSV Gudok JO11-3
15 okt.10:00VOAB JO8-2Sarto JO8-3
15 okt.10:00VOAB JO11-1Willem II JO11-1JM
15 okt.10:00VOAB JO9-9SV Reeshof JO9-4
15 okt.10:00VOAB JO9-7FC Tilburg JO9-3
15 okt.10:00VOAB JO7-6Gloria UC JO7-1
15 okt.10:00JEKA JO7-5VOAB JO7-5
15 okt.10:00SC 't Zand JO13-5VOAB JO13-4
15 okt.10:00Haarsteeg JO10-1VOAB JO10-3
15 okt.10:00ST HMVV/Hulsel JO9-2VOAB JO9-4
15 okt.10:00Sarto JO7-5VOAB JO7-4
15 okt.10:15Jong Brabant JO11-2VOAB JO11-4
15 okt.10:20VOAB JO7-4VOAB JO7-6
15 okt.10:30Beerse Boys JO12-2VOAB JO12-6
15 okt.10:40VOAB JO7-6Sarto JO7-5
15 okt.10:40TSC JO7-4VOAB JO7-5
15 okt.10:40Gloria UC JO7-1VOAB JO7-4
15 okt.11:00FC Tilburg JO12-1VOAB JO12-2
15 okt.11:00Sarto JO8-6VOAB JO8-4
15 okt.11:00Dongen JO10-4VOAB JO10-9
15 okt.11:15VOAB JO7-3Bavel JO7-2
15 okt.11:30VOAB JO14-1Quick 1888 JO14-1
15 okt.11:30VOAB MO15-2VCB MO15-1 (9-tal)
15 okt.11:30SV Valkenswaard JO13-1JMVOAB JO13-1
15 okt.11:30VOAB JO16-2Unitas'30 JO16-3
15 okt.11:35VOAB JO7-3Bavel JO7-3
15 okt.11:45Gilze MO13-1VOAB MO13-1
15 okt.11:55TSC JO7-3VOAB JO7-3
15 okt.12:00Gloria UC MO15-1VOAB MO15-1V. (Veerle) Jansens
15 okt.12:00VV Trinitas Oisterwijk JO12-3VOAB JO12-3
15 okt.12:00Were Di JO12-3VOAB JO12-5
15 okt.13:00VOAB JO15-1Spartaan'20 JO15-2
15 okt.13:00VOAB JO16-1RPC JO16-1
15 okt.13:00FC Tilburg MO17-1VOAB MO17-1
15 okt.13:00Zeelandia Middelburg JO10-1VOAB JO10-2
15 okt.13:3012:20Gloria UC 3VOAB 5L. (Ludy) Paymans
15 okt.14:30Altena 2VOAB 2
15 okt.15:00VOAB JO17-1Dongen JO17-1
15 okt.15:00VOAB 4Willem II 4
15 okt.15:00VOAB JO19-5VV Trinitas Oisterwijk JO19-2
15 okt.15:00VOAB MO20-1FC Tilburg MO20-1
15 okt.15:15Gilze 2VOAB 3
15 okt.15:30Scharn JO19-1VOAB JO19-1
15 okt.17:00VOAB 7ONI 4
15 okt.17:00VOAB 6NEO'25 4
16 okt.11:00VOAB 2Nemelaer 2
16 okt.11:00Hilvaria 4VOAB 3
16 okt.12:00Hilvaria 3VOAB 4
16 okt.14:00VOAB 1FC Eindhoven AV 1
21 okt.19:30VOAB 35+1FC Tilburg 35+1
21 okt.20:00Hilvaria 35+1VOAB 35+1
21 okt.20:30VOAB 35+1Tuldania 35+1JM
21 okt.21:30Were Di 35+1VOAB 35+1
22 okt.10:00Oranje Wit JO12-1VOAB JO12-1
22 okt.10:00Willem II JO13-2VOAB JO13-4
22 okt.11:15SC 't Zand JO14-4VOAB JO14-4
22 okt.15:00VOAB MO20-1Gloria UC MO20-1
22 okt.15:00FC Tilburg 5VOAB 5
29 okt.10:30Sparta (AV) JO15-1VOAB JO15-1
29 okt.11:15SV De Braak JO14-1VOAB JO14-1
29 okt.11:30VOAB JO13-1SV Unitas '59 JO13-1JM
29 okt.11:30Nieuwerkerk JO17-1VOAB JO17-1
29 okt.12:15RWB 2VOAB 2
29 okt.14:30WSC 5VOAB 4
29 okt.15:00VOAB JO19-1Venlosche Boys JO19-1
29 okt.15:00VOAB 5FC Tilburg 4
29 okt.16:45SVSSS 2VOAB 3
29 okt.17:00VOAB 6Baardwijk 2
29 okt.17:00VOAB 7RFC 5
30 okt.10:00VOAB 4TSV Gudok 5
30 okt.11:00VOAB 3OVC'26 4
30 okt.12:30Oirschot Vooruit 2VOAB 2
30 okt.14:30SC Kruisland 1VOAB 1
4 nov.19:30VOAB VR30+1DEES VR30+1
4 nov.19:30VOAB 35+1Tuldania 35+1JM
4 nov.19:30Viola 45+1VOAB 45+1
4 nov.20:00VOAB 45+1Hilvaria 45+1
4 nov.20:00Hilvaria 35+1VOAB 35+1
4 nov.20:30VOAB 35+1Were Di 35+1
4 nov.20:30Sarto 45+1VOAB 45+1
4 nov.20:30Sarto VR30+1VOAB VR30+1
4 nov.21:00VOAB 45+1FC Tilburg 45+2
4 nov.21:00VOAB VR30+1Beerse Boys VR30+1
4 nov.21:30SDO'39 VR30+1VOAB VR30+1
4 nov.21:30FC Tilburg 35+1VOAB 35+1
5 nov.10:15SBC JO13-1JMVOAB JO13-1
5 nov.11:30VOAB JO14-1OJC ROSMALEN JO14-1
5 nov.13:00VOAB JO15-1XerxesDZB JO15-1
5 nov.13:1511:45SCO 9VOAB 5
5 nov.14:30Sportclub Irene JO19-1VOAB JO19-1
5 nov.14:30WSC 4VOAB 7
5 nov.14:45DESK 6VOAB 6
5 nov.15:00VOAB JO17-1Meern De JO17-1
5 nov.15:00VOAB 4TSVV Merlijn 5
5 nov.17:00VOAB 2Internos 2
5 nov.17:00VOAB 3VV Trinitas Oisterwijk 3
6 nov.10:00FC Tilburg 8VOAB 3
6 nov.11:00VOAB 2Wilhelmina Boys 2
6 nov.12:00FC Tilburg 7VOAB 4
6 nov.14:00VOAB 1SC 't Zand 1
12 nov.10:30Quick 1888 JO14-1VOAB JO14-1
12 nov.11:30VOAB JO13-1FC Eindhoven AV JO13-1
12 nov.12:15Drechtstreek JO15-1VOAB JO15-1
12 nov.12:30Sliedrecht JO17-1VOAB JO17-1
12 nov.14:30Madese Boys 6VOAB 5
12 nov.15:00VOAB JO19-1SV Budel JO19-1
12 nov.15:00VOAB 4SCO 8
12 nov.15:15SCO 2VOAB 2
12 nov.16:30ODC 2VOAB 3
12 nov.17:00VOAB 6WSC 6
13 nov.10:00VOAB 4SV Reeshof 5
13 nov.11:00VOAB 3Sarto 11
13 nov.11:30Geldrop 2VOAB 2
13 nov.14:30Geldrop 1VOAB 1
18 nov.19:30VOAB 35+1Hilvaria 35+1
18 nov.19:30Hilvaria 45+1VOAB 45+1
18 nov.19:30SDO'39 VR30+1VOAB VR30+1
18 nov.20:00VOAB 45+1Sarto 45+1
18 nov.20:00VOAB VR30+1Sarto VR30+1
18 nov.20:00Were Di 35+1VOAB 35+1
18 nov.20:30VOAB 35+1Tuldania 35+1JM
18 nov.20:30Beerse Boys VR30+1VOAB VR30+1
18 nov.21:00VOAB VR30+1DEES VR30+1
18 nov.21:00Viola 45+1VOAB 45+1
18 nov.21:30VOAB 45+1FC Tilburg 45+2
18 nov.21:30FC Tilburg 35+1VOAB 35+1
19 nov.11:30VOAB JO14-1JVC Cuijk JO14-1
19 nov.13:00VOAB JO15-1JEKA JO15-2
19 nov.13:00ST Volharding/Sambeek JO13-1VOAB JO13-1
19 nov.14:30DAW Schaijk JO19-1VOAB JO19-1
19 nov.15:00VOAB JO17-1SC 't Zand JO17-1
19 nov.15:00VOAB 4VV Trinitas Oisterwijk 5
19 nov.17:00VOAB 2SSC'55 2
20 nov.11:00VOAB 2Den Dungen 2
20 nov.14:00VOAB 1TAC'90 1
26 nov.10:15Oranje Wit JO15-1VOAB JO15-1
26 nov.11:00UNA JO13-1JMVOAB JO13-1
26 nov.11:30VOAB JO14-1Berghem Sport JO14-1
26 nov.14:30s.v. Laar JO19-1VOAB JO19-1
26 nov.14:30ONI 2VOAB 2
26 nov.14:30SSC'55 4VOAB 3
26 nov.14:30Chaam 2VOAB 5
26 nov.15:00VOAB JO17-1TSC JO17-1
26 nov.15:00VOAB 4FC Drunen 2
26 nov.17:00VOAB 7Bavel 6
26 nov.17:00VOAB 6SSC'55 5
27 nov.10:00VOAB 4Blauw Wit'81 3
27 nov.11:00VOAB 3GSBW 3
27 nov.14:30Marvilde 1VOAB 1
2 dec.19:30VOAB 35+1Were Di 35+1
2 dec.19:30FC Tilburg 45+2VOAB 45+1
2 dec.19:30Sarto VR30+1VOAB VR30+1
2 dec.20:00VOAB 45+1Hilvaria 45+1
2 dec.20:00VOAB VR30+1Beerse Boys VR30+1
2 dec.20:00Hilvaria 35+1VOAB 35+1
2 dec.20:30VOAB 35+1Tuldania 35+1JM
2 dec.20:30Sarto 45+1VOAB 45+1
2 dec.21:00VOAB 45+1Viola 45+1
2 dec.21:00DEES VR30+1VOAB VR30+1
2 dec.21:30VOAB VR30+1SDO'39 VR30+1
2 dec.21:30FC Tilburg 35+1VOAB 35+1
3 dec.10:00Kloetinge JO15-1VOAB JO15-1
3 dec.11:30VOAB JO13-1Blauw Geel'38/JUMBO JO13-1
3 dec.11:30Kloetinge JO17-1VOAB JO17-1
3 dec.12:30Margriet JO14-1VOAB JO14-1
3 dec.15:00VOAB JO19-1SV Valkenswaard JO19-1
3 dec.15:00Zwaluw VFC 4VOAB 4
3 dec.15:00Olympia'60 3VOAB 7
3 dec.16:45TSVV Merlijn 6VOAB 6
3 dec.17:00VOAB 2GDC 2
3 dec.17:00VOAB 3TSVV Merlijn 4
4 dec.10:00VOAB 4GSBW 4
4 dec.11:00VOAB 2JEKA 2
4 dec.11:00VOAB 3Gilze 5
4 dec.14:00VOAB 1Nemelaer 1
10 dec.11:30VOAB JO14-1Venlosche Boys JO14-1
10 dec.12:00Geldrop JO13-1VOAB JO13-1
10 dec.13:00VOAB JO15-1Halsteren JO15-1
10 dec.13:00DESK 3VOAB 2
10 dec.14:30Rijen 3VOAB 5
10 dec.15:00VOAB JO17-1Wieldrecht JO17-1
10 dec.15:00VOAB 4FC Tilburg 3
10 dec.15:15Zwaluw VFC JO19-1VOAB JO19-1
10 dec.16:00SV Reeshof 3VOAB 3
10 dec.17:00VOAB 7DVVC 2
10 dec.17:00VOAB 6OVC'26 2
11 dec.10:00SC 't Zand 3VOAB 3
11 dec.11:30RKSV Heeze 2VOAB 2
11 dec.12:00SC 't Zand 2VOAB 4
11 dec.14:00RKSV Heeze 1VOAB 1